Esi informēts

Informācija 12. klases skolēniem

Labdien!

 

Vēlamies skolēniem dot iespēju iepazīties ar Rīgas Stradiņa universitātes Sarkanā Krusta medicīnas koledžas studiju programmām.

 

Vairāk par Koledžu un studiju programmām var uzzināt:

1) Koledžas elektroniskajā brošūrā: https://online.fliphtml5.com/pjsgw/spcd/#p=1

3) Koledžas mājaslapā: www.rcmc.lv

 

Ja Jums ir interesentu grupa, kas vēlētos uzzināt vairāk par mūsu piedāvājumu, varam noorganizēt tikšanos Zoom platformā, kur pastāstītu vairāk par iespējām studēt mūsu Koledžā.

 
 
 

Ar cieņu

Ilze Kļaviņa
Sabiedrisko attiecību speciāliste
Tālr.: +371 67630910

Jaunatnes iniciatīvu projektu konkurss 2021.

Jaunatnes iniciatīvu projektu konkurss

 

Rēzeknes pilsētas pašvaldības iestāde “Austrumlatvijas radošo pakalpojumu centrs” izsludina konkursu par līdzfinansējuma piešķiršanu mazajiem jaunatnes iniciatīvu projektiem. Konkursa mērķis ir atbalstīt Rēzeknes pilsētā darbojošās jauniešu nevalstiskās organizācijas, īpaši audzēkņu pašpārvaldes, jauniešu neformālās grupas, veicināt jauniešu līdzdalību pilsētas kultūras, sociālajos, ekonomiskajos un politiskajos procesos.

            Konkursa pamatkritēriji:

  1. 1.Jaunatnes iniciatīvu projekts realizē jauniešu kultūras, sporta, jaunatnes līdzdalības, karjeras veicināšanas, jauniešu neformālās izglītības, veselīgas, vides u.c. jauniešiem interesantus pasākumus, neformālās izglītības apmācības, aicinot piedalīties visus ieinteresētos jauniešus;

1.1. Prioritāte: nodrošināt atbalstu pašpārvalžu darbībai, to iniciatīvām, jauniešu līdzdalības veicināšanai un iekļaušanai sabiedrībā:

1.1.1.      Stiprināt izglītojamo pašpārvaldes ilgtspējīgu modeli, nodrošinot izglītojamo līdzdalību lēmumu pieņemšanā izglītības iestādēs un ārpus tām;

1.1.2.      Pašpārvalžu kapacitātes stiprināšana un aktivitāšu organizēšana ar mērķi sekmēt jauniešu aktīvo pilsonisko un politisko līdzdalību;

  1. 2.Jaunatnes iniciatīvu projekts versts uz inovatītehnoloģiju un interaktīvo metožu un rīku izmantošanu;
  2. 3.Jaunatnes iniciatīvu projekts veicina jauniešiem draudzīgas vides attīstību Rēzeknes pilsētā.

Konkursa noteikumi pieejami Austrumlatvijas radošo pakalpojumu centrā “Zeimuļs” Rēzeknē, Krasta ielā 31, 2.8. kabinetā. Projekta pieteikumus aicinām iesniegt līdz 2021.gada 1.martam, sūtot elektroniski uz Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Papildus informācija: ARPC jaunatnes lietu speciāliste, Eleonora Ivanova, t. 26033202

 

Projekta nolikums atrodas šeit.

“Rosinātava”

Socializēšanās un ārpusskolas aktivitāšu trūkums var būtiski ietekmēt arī jauniešu mentālo veselību. Ikvienam, kurš ar viņiem strādā, ir zināms, ka šis vecuma posms var nebūt viegls, tāpēc mēs aicinām Jūsu skolas 10. – 12. klases audzēkņus piedalīties neformālā, izglītojošā konferencē “Rosinātava”, kurā  iedvesmojošas personības jeb Rosinātāji dalīsies pieredzē par to, kādas problēmas vai sarežģījumus ir pārvarējuši savā dzīvē, kur smēlušies iedvesmu un spēku, motivējot un iedrošinot skolēnus. 

Norises vieta – tiešsaistē, 24. februāris, 11 00 “Rosinātavas” Facebook lapā.

Nepieciešamais, lai piedalītos – dators vai viedierīce un interneta pieslēgums. 

Konferences norise – neraugoties uz attālināto formātu, ikvienam jaunietim būs iespēja uzdot sev interesējošo jautājumu, izmantojot komentāru sadaļu, kā arī piedalīties konkursos un laimēt dažādas balvas, tāpēc aicinām iepriekš reģistrēties. 

Dalība pasākumā ir bez maksas bezmaksas. Plašāka informācija – šeit!

Uz tikšanos “Rosinātavā 2021”!

rosinatava

JAUNIEŠU KLIMATA FORUMS

“JAUNIEŠU KLIMATA FORUMS” #YCF 30. JANVĀRĪ!

      Līdz 26. janvārim programma “The Duke of Edinburgh’s International Award Latvia” aicina jauniešus pieteikties Jauniešu Klimata forumam #YCF. Forums notiks attālinātā režīmā, kurās lektori ar skolēniem diskutēs par dažādiem, ar klimata pārmaiņām saistītiem jautājumiem un jauniešu lomu tajā, tādējādi veicinot izpratnes paaugstināšanu par klimatu pārmaiņu nozīmi un kritisko domāšanu, vienlaikus mudinot jauniešus būt pilsoniski aktīviem – izstrādājot savas iniciatīvas. 40 jauniešiem vecumā no 14- 24 gadiem no visas Latvijas būs iespēja tikties tiešsaistes platformā ZOOM, lai iepazītos ar Lielbritānijas lomu klimata pārmaiņu risināšanā, diskusijās ar ekspertiem no Pasaules Dabas fonda un Zero Waste Latvija uzzinātu, kā mainās pasaule, cik svarīgi jauniešiem ir būt lēmumu pieņemšanas procesā un kā radīt iniciatīvas labākai nākotnei! Šis forums aicina jauniešus būt pilsoniski aktīviem un piedalīties: pasākuma pirmajā daļā notiks diskusijas ar ekspertiem, savukārt pasākuma otrā daļa paredzēta dalībnieku iniciatīvu projektu veikšanai - kā jaunieši praktiski var piedalīties klimata pārmaiņu mazināšanā!

Vietu skaits ir ierobežots, pieteikšanās līdz 26.01. plkst. 23.59: http://bit.ly/YCF_Award

Forums tapis sadarbībā ar Lielbritānijas vēstniecību Latvijā.

Papildu informācija: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

ycf

ALAAS KONKURSS ĢIMENĒM ,, OTRREIZ – VĒL LABĀK’’

Aicinām ģimenes piedalīties jaunajā ALAAS konkursā - ,, OTRREIZ – VĒL LABĀK’’! Konkursa mērķis ir ar radošu pieeju veicināt izpratni par nevajadzīga iepakojuma utilizācijas iespējām, saskatot katrā iepakojumā tā alternatīvas izmantošanas iespējas, tādā veidā piešķirot tam otru dzīvi.
Nolikums atrodas šeit!

E.Čepule, SIA ALAAS

AFISA - OTRREIZ

Skolēnu karikatūru zīmēšanas konkursu “Pa-smejies!”

 

Labdien!

Jau divpadsmito gadu pēc kārtas rīkojam skolēnu karikatūru zīmēšanas konkursu “Pa-smejies!”, kurā ik gadu piedalās skolēni no visas Latvijas. Šogad konkursa tēma "Dižķibele-mājsēde!”. Konkursa nolikums. Priecāšos, ja kāds no Jūsu audzēkņiem piedalīsies šajā konkursā.

Uzzīmētos konkursa darbus pieņemam līdz 2021.gada 19.martam.

Ja rodas kādi jautājumi, droši sazinieties ar mani.

  

 

Ar sveicieniem,

Melita Šaule

Ķekavas novadpētniecības muzeja

izglītojošā un komunikācijas darba vadītāja


Mob.tālr.: 27003857

E-pasts:  Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Adrese: Rīgas iela 26, Ķekava,

Ķekavas pagasts, Ķekavas novads, LV-2123