Nāciet pie mums – uz Rēzeknes 4.vidusskolu – un iegūstiet vidējo un pamatizglītību neklātienē un tālmācībā! Mēs piedāvājam  licencētas neklātienes un tālmācības vispārējās vidējās izglītības programmas un neklātienes pamatizglītības programmu.

 

Tā ir iespēja iegūt pamata un vidējo izglītību atrodoties arī ārpus Latvijas un iespēja pašam plānot savu laiku, apvienojot mācības ar darbu, ar savām aktivitātēm sportā, mākslā, mūzikā.

 

 

Uzņemam neklātienes pamatizglītības programmā un vidusskolas neklātienes un tālmācības programmās.

 

 

Nepieciešamie dokumenti:

 

 

1. Iesniegums pamatizglītības programmā (ja tev ir 18 gadi, tad to var atrast šeit, ja nav 18 gadi, aizpilda vecāki un to var atrast šeit);

 

      Iesniegums vidusskolas programmā (ja tev ir 18 gadi, tad to var atrast šeit, ja nav 18 gadi, aizpilda vecāki un to var atrast šeit).

 

    

2. Jāuzrāda personu apliecinošs dokuments;

 


3. Dokumenta par iepriekšējo izglītību kopija (liecība) - uz pamatizglītības programmu;

 

Dokumenta par iepriekšējo izglītību kopija (apliecība par pamatizglītību) - uz 10.klasi;
Dokumenta par iepriekšējo izglītību kopija (apliecība par pamatizglītību un liecība par 10. vai 11.klasi) - uz 11. vai 12. klasi.

 

  

Visus nepieciešamos dokumentus var skenētā veidā sūtīt uz e-pastu  Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.